niedziela, 7 grudnia 2008

ATAK NA CALLIE


Kilka dni temu Callie ze stardoll stała sie celem ataku hakera. Ktos najwyrazniej wlamal sie na jej konto i stworzyl kilka scenerii , o ktore raczej Callie nie moglibysmy podejrzewac. Widac, ze haker nie jest fanem Faith Hill , bo umiescil ja w sceneriach podpisujac : "odrabie ci glowe Faith Hill" i "Kiedy piekło zamarza" Swoja droga jest to dla mnie nie pojete jak pracownik Stardoll majac tu konto moze pasc ofiara hakera. Czy nie maja jakis dodatkowych zabezpieczen? Scenerie zniknely, Callie dodala zamiast nich swoja na ktorej ona i Faith Hill zyja w przyjazni ;)

10 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Hejka mam jedno pytanie : około ile głosów trzeba mieć żeby być CG?

Anaaa5

Anonimowy pisze...

pewnie z 500 albo i 600

Anonimowy pisze...

Myślałam, że chociaż pracownicy mają jakieś zabezpieczenia...Swoją drogą, Stardoll powinien umożliwić opcję wykupienia takowego zabezpieczenia. Niby są programy, ale to jednak nie to samo. Biedna Callie.

Anonimowy pisze...

dziewczyny !!!dzis oddajemy glosy na Age nie zapomnijcie

Ciri pisze...

Myślę ,że ktoś mógł siedzieć kilka godzin albo i dni odgadując hasło ;P bo login i tak wszyscy znają.Mogło być i tak, że jakiś haker użył do tego swoich sztuczek ,to nie jest aż takie trudne dla maniaków komputerowych ,żadne konto nie jest w 100% bezpieczne ;( nie tak dawno włamano się przecież do strony państwowej ,jakiś haker zostawił notkę w stylu "to nie było takie trudne" nie można zupełnie zabezpieczyć naszych kąt ;(

camaieu7 pisze...

heh bardzo łatwo jest sie włamać na konto wystarczy wiedzieć jak ;]

Anonimowy pisze...

o LOL! a raczej żal!!! Faktycznie powinni miec zabezpieczenia. na pewno CALLIE je miała. Ciekwae kto to taki.....

misiaku76

Anonimowy pisze...

haha niezła akcja xD Dotąd wydawało mi się, że tylko jakiś mega uzdolniony haker może się włamać do 'admina'...no i pewnie miałam rację :)
loooooolcia14

Anonimowy pisze...

nieźle... Myślałam, że jakoś się bronią, albo wymyślają bezpieczne hasła, żeby żaden program się nie dostał do konta :/

Jessica9609 pisze...

Aby być CG trzeba mić dokładnie 600 głosów czego nigdy nie da się sprawdzić . i to jest istna głupota aby robić takie scenerie

jessica9609