niedziela, 12 października 2008

JESZCZE TROCHE I WYBUCHNE


Zauwazyl ktos dzisiejszy wybor dnia? Jest nim rozowa sukienka Paris. Wyglada ona inaczej niz ta ktora mamy w szafie ale mam przeczucia , ze to wkrotce sie zmieni a wtedy juz chyba puszcza mi nerwy. Sukienka jest ładna taka jaka jest i jesli doczepia jej te dlugie rekawy to bedzie juz szczytem. Co sie ostatnio dzieje? Nic nie mozna normalnie kupic , bo jakims cudem ubrania przechodza metamorfoze a Stardoll nawet nie raczy napisac zadnego artykułu w tej sprawie. Nie ma to jak traktowac swoich klientow jak półgłówki i czekac ze moze jednak nikt nic nie zauwazy. Wstyd!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

A mi odpisali jak napisałam w sprawie tych kółek!!

Cześć Zosia44,
dziękujemy za list.

Z powodów prawnych byliśmy niestety zmuszeni usunąć logo Chanel z niektórych produktów. Mamy nadzieję, że się na nas nie gniewasz
Jeśli chcesz zwrócić te produkty, napisz listę tych rzeczy z dokładną nazwą, ceną i datą zakupu. Przepraszamy za niedogodności.


Jeśli chcesz spojrzeć na swoją Historie Transakcji i zobaczyć szczegóły zakupów, sprzedaży, nagród itd, kliknij w "Moje konto" pod awastarem a potem w "Historię transakcji". (Musisz być zalogowana/y.)

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami ponownie..

Pozdrawiamy serdecznie,

Personel Serwisu Stardoll


No tak ale oni są :/

Zosia44